Schneider Otty (1875 - 1957)
Kytice, signováno vpravo dole Otty Schneider, olej/plátno fixované na kartonu, 32,5 x 38,5 cm, rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Schneider Otty (1875 - 1957)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |