Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 103

Prinke Josef (Most 1891 - 1945 Praha)

Prinke Josef (Most 1891 - 1945 Praha) - Umění a starožitnosti

Kytice, signováno a datováno vlevo dole J. Prinke, olej/karton, 48 x 38,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015