Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 89

Zdichinec Berhard (1883 - 1968)

Zdichinec Berhard (1883 - 1968) - Umění a starožitnosti

Arabský trh, signováno vpravo dole Zdichinec, olej/karton, 59 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015