Bělocvětov Andrej (Praha 1923 - 1997 Praha)
Zátiší s jablkem, signováno a datováno vlevo dole Bělocvětov 66, olej, laky a písky/karton, 43,5 x 38 cm, sklo, rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |