Čís. položky 64

Nágl František (Kostelní Myslová 1899 - 1944 Osvětim)

Trh na návsi, signováno a datováno vpravo dole Nágl 1937, olej/plátno fixované na kartonu, 58 x 99 cm, rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015