Čís. položky 57

Čumpelík Jan (Dobrovice u Ml. Boleslavi 1895 - 1956 Praha) - Umění a starožitnosti

Čumpelík Jan (Dobrovice u Ml. Boleslavi 1895 - 1956 Praha)

Žebrající Belisarius, signováno a datováno vlevo dole Čumpelík 24 (?), olej/plátno, 155 x 88,5 cm, poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Aukce:

Umění a starožitnosti

Datum:

23.05.2015 - 15:00

Místo konání aukce:

Hotel Marriott, Prague

Prohlídka:

16.05. - 23.05.2015