Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Anemony ve džbánečku, signováno a datováno vpravo dole V. Špála 40, na napínacím rámu číslo autorova soupisu ((1242.)), olej/plátno, 50 x 38,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
Obraz je uveden v autorově soupisu díla pod číslem 1242
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 500.000,-
CZK 800.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 500.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |