Malý Václav (Praha 1874 - 1935 Praha)
Vesnická slavnost na Chodsku, signováno vlevo dole VMalý, olej/plátno, 99 x 130 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |