Balling Jiří (Rakovník 1890)
Kdoule, signováno vpravo dole Balling, olej/plátno, 45 x 64 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.500,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Balling Jiří (Rakovník 1890)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |