Gergely Imre (1868 - 1914)
Květinový trh, signováno vpravo dole Gergely Imre, olej/plátno, 64 x 98 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Gergely Imre (1868 - 1914)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |