Čís. položky 20

Gergely Imre (1868 - 1914)

Květinový trh, signováno vpravo dole Gergely Imre, olej/plátno, 64 x 98 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Gergely Imre (1868 - 1914)

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015