Procházka Josef (Horní Kruty 1909 - 1984)
V parku, signováno vpravo dole Jos. Procházka, olej/plátno fixované na kartonu, 16,5 x 25,5 cm, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |