Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Johann Friedrich HENNINGS

Johann Friedrich HENNINGS - Umění, starožitnosti, šperky

(Bremen 1838 - 1899 München) "Barockes Schlossparkportal (datiert 1739)" unten rechts signiert: J. F. Hennings, Öl auf dünnem Karton, kaschiert auf Presskarton, ca. 66 x 47 cm, Reißnagellöcher am Randbereich, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Johann Friedrich HENNINGS

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.05. - 07.05.2015