Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Johann Heinrich ROOS

Johann Heinrich ROOS - Umění, starožitnosti, šperky

(Reipoltskirchen, Pfalz 1631 -1685 Frankfurt a. M.) Umkreis "Hirte mit Rindern, Ziegen und Hund in felsiger Landschaft" Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 45 x 60,5 cm, restauriert, gerahmt Ruf 700

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johann Heinrich ROOS

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.05. - 07.05.2015