Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 272

Max Gangl *

Max Gangl * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Ohne Titel", signiert Max Gangl, datiert 88, Tusche, Aquarell auf Papier, 28,5 x 76 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Max Gangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.04. - 06.05.2015