Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7204

Biedermeier-Garderobeschrank,

Biedermeier-Garderobeschrank, - Nábytek, koberce

1. Hälfte 19. Jh., mittels Keilverbindung teilbarer Fichtenholzkorpus, nußfurn., mattiert, bomb. Lisenen, 2 Türen, prof. Kranz, 201 x 136 x 58 cm, beschädigt, Teile erg.

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

04.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Biedermeier-Garderobeschrank,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 04.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.04. - 04.05.2015