Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wilhelm Fridrich *

Wilhelm Fridrich * - Umění, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1887-1970 Wien) Betitelt "Dürnstein a. d. Donau", rechts unten signiert W. Fridrich, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 36 x 46 cm, Kratzspuren, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm Fridrich *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015