Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Robert Angerhofer *

(Hinterstoder 1895-1987 Linz) Betitelt "Ein Sündenfall das Hoffnungsbild nach dem Paradiesverlust", Rückseite monogrammiert RA, Mischtechnik auf Papier, ca. 59 x 39 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Robert Angerhofer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015