Čís. položky 9999

1 Kanne, 2 Schalen, 1 Teller,1 ovale Vorlegeplatte tlw. 18./19. Jh.

1 Kanne, 2 Schalen, 1 Teller,1 ovale Vorlegeplatte tlw. 18./19. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

aus Zinn, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

aus Zinn, beschädigt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015