Hans Franta *
(Linz 1893-1982) "Wintergebirgslandschaft", rechts unten signiert Hans Franta, Öl auf Karton, ca. 45 x 60 cm, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
13.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Hans Franta *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena: