Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1900

Maler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Dorfkirche", links unten undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 46 x 35 cm, Leinwand etwas beschädigt, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015