Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anne Gallion-Krohn*

Anne Gallion-Krohn* - Umění, starožitnosti, šperky

(um 1960) "Blumenstrauß", rechts unten signiert und datiert A. Gallion-Krohn 1960, Mischtechnik auf Papier, ca. 56 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anne Gallion-Krohn*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015