Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Erich Lessing *

Erich Lessing * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1923 geb.) "Autogrammstunde in Salzburg", rechts unten signiert Erich Lessing, Fotodruck, abgebildet im Buch Erich Lessing Herbert von Karajan, PassepartoutAusschnitt ca. 82 x 56 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Erich Lessing *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015