Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anton Reckziegel

Anton Reckziegel - Umění, starožitnosti, šperky

(Gabloy 1865-1936 Mödling) "Winterlandschaft", rechts unten signiert Anton Reckziegel, Mischtechnik auf Karton, ca. 28 x 38 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anton Reckziegel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015