Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Schicker *

Franz Schicker * - Umění, starožitnosti, šperky

(Regau 1915-2010 Gmunden) Betitelt "Zigeuner spielen auf", rechts unten signiert und datiert Schicker (19)73, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 35 x 43 cm, Passepartout

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Schicker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015