Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Brillant-Kulturperlendamenring

Brillant-Kulturperlendamenring - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Gold 750, Brillanten zus. 0,15 ct, gemarkt Fa. Gellner, RW 57, 10,3 g, Durchmesser ca. 10 mmøG8

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015