Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Franz STOITZNER *

Franz STOITZNER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1898 geb.) 2 Bilder: "Stillleben mit Obst und Blumen" beide unten rechts signiert: Stoitzner, Öl auf Leinwand, je ca. 63 x 31 cm, Farbfehlstellen bzw. Abriebspuren, Goldstuckrahmen, beschädigt, Teile fehlen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

30.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Franz STOITZNER *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.04. - 30.04.2015