Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Raimund WÖRLE *

Raimund WÖRLE * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Hötting 1896 - 1979 Innsbruck) "Rosenstillleben in Vase" unten rechts signiert: R. Wörle, Mischtechnik auf Papier, ca. 50 x 61 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

30.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Raimund WÖRLE *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.04. - 30.04.2015