Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Österreich um 1850

Österreich um 1850 - Starožitnosti, Obrazy

Altes Gerätehaus und Scheune, datiert 30.4.(1)850, Aquarell auf Papier, 15,8 x 25,8 cm, Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

28.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Österreich um 1850

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2015