Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Hendrik van der Burgh, Nachfolger

Hendrik van der Burgh, Nachfolger - Starožitnosti, Obrazy

Die Näherin, Öl auf Holz, 45 x 38,5 cm, gerahmt

Provenienz: Alfred Brod Gallery, London; Europäische Privatsammlung

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

28.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2015