Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Giorgio Lucchesi

Giorgio Lucchesi - Antiquitäten & Bilder

(Lucca 1855-1941) Früchtestilleben mit Ziergegenständen, signiert Lucchesi, Öl auf Holz, 14,5 x 22,8 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

28.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Giorgio Lucchesi

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 28.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2015