Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Alexandre Calame

Alexandre Calame - Antiquitäten & Bilder

(Vevey 1810-1864 Menton) Blick auf die Schweizer Alpen, signiert A. Calame, Aquarell auf Papier, 15 x 25 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.063,-
Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Alexandre Calame

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 28.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2015