Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Ludwig Thibeaux

Ludwig Thibeaux - Antiquitäten & Bilder

(1815-1871) zugeschrieben/attributed Landschaft mit Felsen und Hütte, alter Klebezettel auf rückseitigem Karton, Sepiaaquarell auf Papier, 53 x 64 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Ludwig Thibeaux

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 28.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2015