Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 331

Rudolph Heinzmann *

(Krumau/Böhmen 1912-1984 Wien)"Wiener Ansicht", rechts unten signiert Heinzmann, Rückseite mit Nachlassstempel Rudolf Heinzmann, Aquarell/ Tuschzeichnung auf Papier, ca. 49 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Rudolph Heinzmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion in Linz
Datum: 19.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 19.05.2015