Edward Theodor Compton
(London 1849-1921 Feldafing) "Almlandschaft mit Blick ins Gebirge", rechts unten signiert E. T. Compton, Aquarell auf Papier, ca. 19 x 27 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 1600
Expert: Christian Wiesinger
19.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.750,-
EUR 3.200,- do EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Edward Theodor Compton
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 19.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 19.05.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-