Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 213

Anton Filkuka *

(Wien 1888-1957) "Vorfrühling" links unten signiert A. Filkuka, Öl auf Karton, ca. 49 x 36 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

Anton Filkuka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion in Linz
Datum: 19.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 19.05.2015