Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 173

Hans Gösta Nagl

Hans Gösta Nagl - Jarní aukce

(Bozen 1910-Linz 1995) "Blick von Haagen auf Linz", rechts unten signiert und datiert, HG Nagl (19)65, Öl auf Platte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt (CW) Ruf 600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Hans Gösta Nagl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 19.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 19.05.2015