Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 127

Maler um 1900

Maler um 1900 - Jarní aukce

Rückseite betitelt "Santorin Georgs Vulkan", Öl auf Holz, parkettiert, ca. 32 x 32 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 900

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 19.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 19.05.2015