Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 189-003615/0006

Saphir-Diamant Ring

Saphir-Diamant Ring - Klenoty

Gelbgold 585, besetzt mit einem Saphir im Cabochonschliff flankiert von je einem Altschliffbrillant/Brillant zus. ca. 0,15 ct, 4,6 g, RW 56 øg4

Expert: David Drexel David Drexel
+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

30.04.2015 - 17:40

Vyvolávací cena:

Saphir-Diamant Ring

+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty
Datum: 30.04.2015 - 17:40
Prohlídka: 20.04. - 30.04.2015