Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 37

Brillantdamenring

Brillantdamenring - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, 2 Brillanten zusammen ca. 0,90 ct und einem Smaragd, RW 60, 3,6 g, Smaragd beschädigt, (ausgeschartet und gesprungen) øG4

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

27.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Brillantdamenring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.04. - 27.04.2015