Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 36

Künstler Anfang 20. Jahrhundert

Künstler Anfang 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Vorm Bauernhof, unleserlich signiert, Öl auf Leinwand, 34,5 x 42,5 cm, bronzefarbiger massegezierter Holzrahmen, Leinwand verschmutzt, Rahmen trockenrissig, abgeleimt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.04. - 27.04.2015