Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2

Hermann Schrey *

Hermann Schrey * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Sillian 1893-1978 Graz) Ohne Titel, signiert H. Schrey,3 aquarellierte Tuschezeichnungen auf Papier, Bildausschnitte 14,5 x 11,5 cm- 13,5 x 18,5 cm, Doppelpassepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hermann Schrey *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 27.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.04. - 27.04.2015