Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Deutscher (?) Künstler des 18. Jahrhunderts

Deutscher (?) Künstler des 18. Jahrhunderts - Starožitnosti, Obrazy

Vier Charakterköpfe, Öl auf Leinwand, auf Karton aufgezogen, je 19 x 14 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

21.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 21.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.04. - 21.04.2015