Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Carlo Dolci

Carlo Dolci - Antiquitäten & Bilder

(1616-1686)Kopie 19. Jhdt./ copy "La Poesia", nach dem Original im Fine Art Museum, San Francisco, Öl auf Leinwand, 58x 45 cm, geschnitzter Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Carlo Dolci

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 21.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.04. - 21.04.2015