Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 73

Triumph

Triumph - Klenoty

Taschenuhr, Gold 585, vergoldetes Ankerwerk, Kompensationsunruh, Breguetspirale, vier geschraubte Chatons, Werknummer 197346, Emailziffer blatt, arabische Ziffern, kleine vertiefte Sekunde, gebläute Zeiger, strahlenguillochiertes Savonettegehäuse, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, 76,7 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

08.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Triumph

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 08.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 07.05.2015