Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Wiener Huiliere,

Wiener Huiliere, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rund, Halterung für 2 Flakons und Stöpsel, Griffring, 2 farblose Glasflakons mit Stöpsel, Höhe 25 cm, Gewicht 261 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, minimal gesch., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Wiener Huiliere,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 21.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.04. - 21.04.2015