Čís. položky 84

Diamantdamenring zus. ca. 0,65 ct

Diamantdamenring zus. ca. 0,65 ct - Klenoty

Gold Weißgold Roségold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,55 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,10 ct, RW 54, 6,5 gøg7

30.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 30.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.04. - 29.04.2015