Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 14

Altschliff Brillantsolitär ca. 1,10 ct

Altschliff Brillantsolitär ca. 1,10 ct - Schmuck

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

30.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 30.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.04. - 29.04.2015