Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutsch um 1830) "Ort Wallersee am Walchensee mit Blick gegen die Jocheralpe" rechts unten betitelt und datiert 3. Juni 1832, Bleistift/Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 13,5 x 20,5 cm, Passepartout, verglast, Biedermeier-Rahmen Ruf 220

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.04. - 23.04.2015