Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Italienische Schule, 18. Jhdt.

Italienische Schule, 18. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Blumenstillleben in Vase" Öl auf Leinwand, doubliert, restauriert, ca. 49 x 36 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.04. - 23.04.2015