Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Brillantdiamantdamenring zus. ca. 0,90 ct

Brillantdiamantdamenring zus. ca. 0,90 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 750, Firmenpunze W.= Wagner Wien, tlw. im Navette-, Baguette-, Carreeund Trianglschliff, rhodiniert, seitlich mit 1 Saphir, RW 51, 16,2 g øG16

Expert: Marianne Maier Marianne Maier
43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

23.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.04. - 23.04.2015